Portal V10  »  Aktualności  »  Nowe Subaru Forester w szczegółach
Subaru Forester

Nowe Subaru Forester w szczegółach

2012-11-14 - A. Ruciński     Tagi: Subaru, SUV, Premiery, Subaru Forester
Czwarta generacja Forestera nie ma już przed nami tajemnic. Japończycy opublikowali właśnie obszerną galerię zdjęć oraz kilka informacji dotyczących specyfikacji i danych technicznych.

Stylistyka nowego Forestera jest kwestią gustu, ale podobnie jak w przypadku Imprezy i Legacy wzbudza ona wiele kontrowersji. Współczesne Subaru po prostu nie podobają się wielu osobom. Pomijając jednak kwestie wyglądu, nowy SUV ma wiele niezaprzeczalnych zalet, nie wyłączając z tego cenionych silników bokser. W zależności od rynku, pod maskę Forestera trafi dwulitrowy benzyniak o mocy 143 KM, 2,5-litrówka generująca 170 KM oraz dwulitrówka z doładowaniem osiągająca w szczycie 280 KM. W Europie nie zabranie także diesla. Klienci będą mogli wybierać spośród przekładni manualnych, autoamatycznych i bezstopniowego CVT. Subaru twierdzi, że zdecydowanie poprawiło sztywność nadwozia, które w nowej wersji jest znacznie przestronniejsze. Poza tym będziemy mogli liczyć na bogatsze wyposażenie i lepsze materiały wykończeniowe.

Zobacz także: Subaru Forester - galeria »
Nowy Forester trafi na rynek na początku przyszłego roku. Wówczas powinniśmy poznać ceny.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
MXGP 2019 w pierwszym zwiastunie


źródło: carscoop

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
2

Komentarze do:

Nowe Subaru Forester w szczegółach

Nowe Subaru Forester w szczegółach
TP 2012-11-15 14:06
Ta stylistyka jest kwestią braku gustu. Czegoś tak brzydkiego jeszcze na oczy nie widziałem - ale cóż, tak to jest, gdy robi się auto pod amerykanów.
Nowe Subaru Forester w szczegółach
Piter46 2012-11-15 14:38
Czy w Japonii pozabijano ostatnio wszystkich stylistów? Czy wyjechało stamtąd ostatnio chodź jedno ładniejsze auto niż jego poprzednik?