Portal V10  »  Aktualności  »  Nowa Toyota Supra będzie dostępna za rozsądną cenę
Toyota Supra

Nowa Toyota Supra będzie dostępna za rozsądną cenę

2018-12-27 - J. Kruczek     Tagi: Toyota, Toyota Supra
Premiera Toyoty Supra będzie prawdopodobnie jednym z najważniejszych wydarzeń. Producent regularnie przypomina nam o swoim nowym sportowym modelu, ale ten nadal skrywa więcej tajemnic niż ich odsłonił.

Jedną z kwestii nurtujących fanów jest cena nowej Supry. Pewną wskazówką może być wycena nowego BMW Z4 M40i. Bawarski brat Supry ma startować od ceny 65 690 dolarów. Japońska propozycja powinna być tańsza, a ostatnio pojawiły się nowe przesłanki mówiące, że Supra nie zrujnuje budżetu fanów marki.
Toyota SupraToyota Supra
Szef projektu Tetsuya Tada udzielił wywiadu, w którym zdradził, że producent musiał nie tylko sprostać legendzie nazwy Supra. Auto nie tylko musi być fantastycznym pojazdem sportowym, ale też przed marką stanęło wyzwanie ograniczenia się rozsądną ceną. Jak zapewnia Tada nowa Supra będzie dostępna za kwotę akceptowalną przez fanów Toyoty. Oczywiście nie zdradzono kwoty, ale wygląda na to, że nie potwierdzą się dawne doniesienia o astronomicznych cenach modelu.
Toyota SupraToyota Supra
Co ciekawe Tada zdradził też ideę jaka przyświeca projektowi. Toyota Supra powstaje nie z myślą o rekordach sprzedaży. Jak zapewnił marce nie zależy, aby sportowy model rozchodził się w gigantycznych ilościach. Ważniejsze, aby Supra trafiła do prawdziwych fanów sportowych maszyn. Sukces nie będzie mierzony w dochodach, a w zadowoleniu właścicieli. Nam nie pozostaje nic, jak czekać na premierę.
Toyota SupraToyota Supra

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowa Toyota Supra będzie dostępna za rozsądną cenę