Portal V10  »  Aktualności  »  Nowa Mazda CX-7 po liftingu - znamy ceny i standardy wyposażenia
Nowa Mazda CX-7 po face liftingu

Nowa Mazda CX-7 po liftingu - znamy ceny i standardy wyposażenia

2009-09-24 - K. Spychalski     Tagi: Mazda, Face lifting, Crossover, Mazda CX-7
Zaprezentowana podczas salonu samochodowego we Frankfurcie Mazda CX-7, o odnowionej stylizacji, po raz pierwszy będzie oferowana w Polsce w wersji z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2,2 l i mocy 173 KM. Salony Mazdy przyjmują już zamówienia na ten model. Mazda CX-7 po faceliftingu stanowi jeszcze bardziej wyważoną mieszankę stylu, dynamiki i cech użytkowych i odpowiada w pełni strategii „odpowiedzialnego Zoom-Zoom”, łączącej przyjemność z jazdy z dbałością o środowisko i bezpieczeństwo. Mazda CX-7 ma zmieniony wygląd, a dzięki nowym technologiom jest jeszcze bardziej przystępna cenowo i sprawia więcej przyjemności z jazdy. W ramach faceliftu CX-7 otrzymał nowy system monitorowania tyłu pojazdu (RVM) i układ włączający światła ostrzegawcze (ESS) w celu dalszego zwiększenia bezpieczeństwa. CX-7 Facelift ma także wiele zmian konstrukcyjnych poprawiających prowadzenie, m.in. sztywniejsze nadwozie i nowe amortyzatory. Pozostawiono w nim układ przeniesienia napędu na obie osie w celu zachowania doskonałych właściwości trakcyjnych w każdych warunkach drogowych. Nowy w tym modelu jest turbodiesel najnowszej generacji MZR-CD 2,2 (średnie zużycie paliwa 7,5 litra/100 km, emisja CO2 199 g/km) o mocy 173 KM i maksymalnym momencie 400 Nm. Ta wersja to pierwszy w historii japoński samochód osobowy z układem selektywnej redukcji katalitycznej (SCR). Poza nim w ofercie jest nadal benzynowy silnik turbodoładowany MZR 2,3 DISI o mocy 260 KM i momencie 380 Nm.
Gama CX-7 w Polsce obejmuje obecnie dwie wersje silnikowe: benzynową i wysokoprężną, oferowane w dwóch poziomach wyposażenia: Exclusive i Sport. Nowością jest opcjonalny Pakiet TECH, wzbogacający wersję Exclusive o zestaw dodatkowych elementów, m.in. kamerę cofania, Bluetooth®, tempomat, alarm przeciwwłamaniowy, zmieniarkę na 6 płyt CD.

Ceny CX-7 zaczynają się obecnie już od 132 900 zł brutto.
Dodatkowo, modele CX-7 wyprodukowane w 2009 r., w wersji sprzed faceliftingu, zostały objęte atrakcyjną ofertą promocyjną - ceny zostały obniżone o 5 000 zł (czas promocji ograniczony).

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


źródło: Mazda

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowa Mazda CX-7 po liftingu - znamy ceny i standardy wyposażenia