Portal V10  »  Aktualności  »  Nowa Honda Jazz zaliczyła europejski debiut
Honda Jazz

Nowa Honda Jazz zaliczyła europejski debiut

2020-02-14 - J. Kruczek     Tagi: Honda, Honda Jazz
Honda Jazz w najnowszym wydaniu doczekała się europejskiej premiery. Miejski maluch wjeżdża na Stary Kontynent i będzie dostępny jedynie z napędem hybrydowym.

Nowa Honda Jazz kontynuuje główną koncepcję modelu, czyli posiada nadwozie przypominające zminiaturyzowanego minivana. Dzięki temu oferuje bardzo dużą przestrzeń w kabinie. Stylistycznie nowa generacja wygląda bardzo nowocześnie i naprawdę atrakcyjnie.
Honda JazzHonda Jazz
Producent zdecydował się wprowadzić do Europy jedynie wersję hybrydową. Układ bazuje na silniku benzynowym o pojemności 1,5 l i wykorzystuje dwie jednostki elektryczne. Zestaw generuje łącznie moc 109 KM oraz moment obrotowy 253 Nm.

Honda Jazz w takiej konfiguracji przyspiesza do setki w czasie 9,4 s i rozpędza się do prędkości 174 km/h. Średnie spalanie ma wynieść 4,5 l/100km w przypadku zwykłej odsłony i 4,8 l/100km dla wersji Crosstar, stylizowanej na crossovera. Napęd sparowano z bezstopniową przekładnią symulującą biegi. Nowa Honda Jazz wjedzie do salonów w najbliższych miesiącach, a ceny pozostają nieznane.
Honda JazzHonda Jazz
Honda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda JazzHonda Jazz

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
MotoGP 20 - zwiastun gry


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nowa Honda Jazz zaliczyła europejski debiut