Portal V10  »  Aktualności  »  Nissan GT-R50 by Italdesign ma szansę na limitowaną produkcję!
Nissan GT-R50 by Italdesign

Nissan GT-R50 by Italdesign ma szansę na limitowaną produkcję!

2018-07-10 - J. Kruczek     Tagi: Nissan GT-R, Nissan, Supersamochody, Italdesign
Nissan GT-R50 by Italdesign został zaprezentowany kilka dni temu jako uhonorowanie 50-lecia modeli GT-R oraz włoskiej firmy Italdesign. Początkowo informowano o pojedynczym koncepcie, który będzie pełnił role demo cara.
 
Teraz okazuje się, że auto zostanie zaprezentowane podczas Festiwalu Prędkości w Goodwood. I to jako ewentualny prototyp przedprodukcyjny. Producent przyznał bowiem, że Nissan GT-R50 by Italdesign może trafić na rynek w bardzo limitowanej serii. Wszystko zależy od reakcji na maszynę i ewentualnych zgłoszeń zainteresowania potencjalnych klientów.
Nissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by Italdesign
Nissan GT-R50 by Italdesign jeżeli otrzyma zielone światło to zostanie wyprodukowany w maksymalnie 50 egzemplarzach. Każdy z nich będzie kosztował co najmniej 900 000 euro. Samochody będą budowane ręcznie przez Italdesign. W tej chwili nie wiadomo jakie opcje personalizacji otrzymają klienci i czy w ogóle takie się pojawią.
Nissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by Italdesign
Wszystko zależy od fanów marki, którzy ewentualnie zgłoszą się do producenta z chęcią nabycia takiej maszyny. Po prezentacji w Goodwood marka ma rozważyć wprowadzenie tego cuda na rynek. Trzymamy kciuki za dopuszczenie go do sprzedaży. Takiej maszyny nie powinno się porzucać na etapie konceptu.
Nissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by ItaldesignNissan GT-R50 by Italdesign

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Citroen Ami One - zwiastun koncepcyjnego malucha


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Nissan GT-R50 by Italdesign ma szansę na limitowaną produkcję!