Portal V10  »  Aktualności  »  Mercedes GLS 2020 na pierwszych fotografiach
Mercedes GLS

Mercedes GLS 2020 na pierwszych fotografiach

2019-04-15 - J. Kruczek     Tagi: Mercedes, Mercedes GLS, SUV
Mercedes GLS wkrótce doczeka się nowej generacji i właśnie wyciekły do sieci fotografie prezentujące nowego dużego SUVa. Za publikację odpowiada serwis Almuraba.

Na fotografiach możemy zobaczyć jak w pełnej krasie prezentuje się nowy luksusowy SUV. Jak widać zaadaptowano najnowszą linię stylistyczną marki, a sam model wygląda niczym powiększony GLE. Producent przygotował mocą odpowiedź na nowe BMW X7.
Mercedes GLSMercedes GLS
Mamy tu muskularne nadwozie z płynnymi przejściami między poszczególnymi elementami. Styliści postawili na sporą ilość chromowanych elementów, co ma podkreślać luksusowy charakter samochodu. Wnętrze również nawiązuje do modelu GLE. Mamy tu więc deskę rozdzielcza zdominowaną przez duże ekrany dotykowe oraz elegancki minimalizm i wykończenie z najwyższej półki.
Mercedes GLSMercedes GLS
Wnętrze ma oferować większą przestrzeń niż poprzednik dzięki rozstawowi osi większemu o 60 mm. Mercedes GLS ma oferować szereg różnych napędów z miękką hybrydą na czele. Nie zabraknie też wersji AMG pozwalających poszaleć wielkim SUVem. Producent pracuje także nad wersją Maybach. Mercedes GLS zadebiutuje oficjalnie w tym tygodniu na salonie samochodowym w Nowym Jorku, więc wkrótce poznamy szczegóły.
Mercedes GLSMercedes GLS

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Mercedes GLS 2020 na pierwszych fotografiach