Portal V10  »  Aktualności  »  MG Extender - pierwszy pickup marki debiutuje w Tajlandii
MG Extender

MG Extender - pierwszy pickup marki debiutuje w Tajlandii

2019-08-10 - J. Kruczek     Tagi: MG, Pickup, MG Extender
MG kontynuuje rozbudowę swojej oferty przez modyfikowanie modeli firmy SAIC. Po przebrandowieniu SUVa Bajun 530 na MG Hector przyszła pora na kolejne auto. Tym razem marka pokazała swojego pierwszego pickupa noszącego nazwę Extender.

MG Extender to w zasadzie zmodyfikowany SAIC Maxus T70. Póki co pickup zadebiutował w Tajlandii, ale z czasem może ruszyć na podbój kolejnych rynków. Głównymi zmianami względem T70 są znaczki brytyjskiej marki oraz grill charakterystyczny dla MG. We wnętrzu główną modyfikacją jest przeni4sienie kierownicy na prawą stronę, co wynika z lewostronnego ruchu w Tajlandii.
MG ExtenderMG Extender
Pickup MG jest oferowany w dwóch nadwoziach ze standardową oraz rozbudowaną kabiną pasażerską. Obie wersje napędza dwulitrowy doładowany diesel o mocy 160 KM i momencie 375 Nm. Klienci mogą wybrać manualną skrzynię sześciobiegową bądź automat o takiej samej ilości przełożeń. Napęd trafia standardowo na tył, a w średniej i najwyższej wersji wyposażenia na wszystkie koła.
MG ExtenderMG Extender
MG Extender ma się cechować bogatym wyposażeniem obejmującym miedzy innymi skórzaną tapicerkę, światła LED do jazdy dziennej, automatyczną klimatyzację czy kamerę wsteczną. Nie zabraknie też licznych systemów bezpieczeństwa. Ceny pickupa startują od pułapu 17 850 dolarów.
MG ExtenderMG ExtenderMG ExtenderMG ExtenderMG ExtenderMG ExtenderMG Extender

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Overpass - gameplay z gry off-roadowej


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

MG Extender - pierwszy pickup marki debiutuje w Tajlandii

MG Extender - pierwszy pickup marki debiutuje w Tajlandii
ax098 2019-08-12 11:06
Zobaczymy jak się sprawdzi w terenie. Mój musso nadaje się do ciężkiej pracy i ma 181KM. Nie wiem czy te 160 dostępne tutaj to nie będzie za mało