Portal V10  »  Aktualności  »  Lancia Musa po liftingu
Lancia Musa 2008

Lancia Musa po liftingu

2007-08-31 - R. Branson     Tagi:
Wygląda na to, że tegoroczny największy europejski salon samochodowy IAA we Frankfurcie nie jest wystarczająco „glamorous” dla prezentacji kompaktowego minivana Musa, który właśnie przeszedł lifting na nowy sezon.

Dlatego jako pierwsi model Musa po liftingu zobaczą goście 64 festiwalu filmowego w Wenecji, którego Lancia jest oficjalnym sponsorem. Przedział bagażowy niszowego minivana Lancii nieco urósł (390 w stosunku do 320 litrów w poprzedniej wersji) za sprawą inaczej wyprofilowanego pasa tylnego. Musa ma także nowe klosze lamp tylnych z diodami LED i obniżony o 4 cm próg załadunku. Z przodu nie pożałowano chromu, którym pokryto nowy grill i listwy ozdobne na zderzaku. Choć Lancia Musa, to w rzeczywistości luksusowa (i droższa zarazem) wersja Fita Idea, wnętrza obu samochodów różnią się diametralnie szczególnie jeśli chodzi o wykończenie ich wnętrz. To w Lancii wygląda jakby pochodziło ze znacznie droższej limuzyny. Skóra łączona z Alcantarą oferowana w kilkudziesięciu wariantach kolorystycznych daje nabywcom niemal nieograniczone możliwości dopasowania wystroju środka według osobistych gustów. Wrażenie przestronności w Musie potęguje opcjonalne okno dachowe.
Pod maską bez niespodzianek. Dalej w ofercie znajdziemy wysokoprężne silniki Multijet 1,9 i 1,3 litra o mocach 100 i 70 KM. Lancia Musa może być też napędzana silnikiem benzynowym 1,4 litra w dwóch wariantach mocy:95 i 77 KM.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


źródło: Mototarget

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Lancia Musa po liftingu