Portal V10 » Aktualności » BMW serii 1 M rozbite po raz drugi - tym razem w... Polsce

BMW serii 1 M rozbite po raz drugi - tym razem w... Polsce
2011-07-30 - A. Ruciński Tagi: BMW, BMW serii 1, Wypadki, BMW serii 1 M Coupe
Kilka dni temu informowaliśmy o pierwszym rozbitym egzemplarzu BMW serii 1 M Coupe. Tamto zdarzenie miało miejsce w Korei. Mocne auto skończyło z dość znacznie rozbitym przodem. Tym razem coś z naszego podwórka. Na szczęście polski egzemplarz nie ucierpiał tak mocno jak jego brat z Azji.
Seria 1 M jak każde sportowe BMW charakteryzuje się dużą mocą przekazywaną na tylne koła. Jeden błąd na mokrej nawierzchni może się więc skończyć bardzo źle. Nasz rodak, kierujący jedynką prawdopodobnie dokonał dość agresywnej redukcji biegu na śliskim zakręcie co skończyło się wycieczką na pobocze.
Kierowca może mówić o dużym szczęściu, bowiem ani jemu, ani pojazdowi praktycznie nic się nie stało. Pomarańczowy egzemplarz mocnego BMW zakończył podróż z zerwanymi bocznymi oponami oraz przerysowanym bokiem. Całe podwozie, łącznie z dyferencjałem "połknęło" sporą dawkę błota i ziemii.
BMW serii 1 M Coupe vs Audi RS3 Sportback
Obecnie pojazd stoi w serwisie, gdzie jest czyszczony i sprawdzany. Pewnie nie obejdzie się też bez małego lakierowania. Właścicielowi życzymy szybkiego powrotu na drogi i bezwypadkowej jazdy.
źródło: gtspirit
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
0
Komentarze do:
BMW serii 1 M rozbite po raz drugi - tym razem w... Polsce
Podobne: BMW serii 1 M rozbite po raz drugi - tym razem w... Polsce




Podobne galerie: BMW serii 1 M rozbite po raz drugi - tym razem w... Polsce



Najczęściej czytane w tym miesiącu



Tapety na pulpit BMW
Galerie zdjęć
Newsletter