Portal V10  »  Aktualności  »  Koenigsegg Jesko Cherry Red Edition - szwedzkie hiperauto w czerwieni
Koenigsegg Jesko Cherry Red Edition

Koenigsegg Jesko Cherry Red Edition - szwedzkie hiperauto w czerwieni

2019-06-13 - J. Kruczek     Tagi: Koenigsegg, Supersamochody, Koenigsegg Jesko
Koenigsegg Jesko jeszcze nie prędko pojawi się na drogach, ale już teraz rozbudza wyobraźnię i pożądanie. Dziś możemy zobaczyć, jak to hiperauto prezentuje się w czerwieni dzięki wersji Cherry Red Edition.

Koenigsegg Jesko Cherry Red Edition został zaprezentowany przez sieć LuxuryAndExpensive. Nadwozie zostało pokryte błyszczącym czerwonym lakierem idealnie współgrającym z elementami z ciemnego włókna węglowego. Maszyna po prostu wygląda obłędnie i aż się prosi o ujęcia na plakaty.
Koenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red Edition
Hiperauto postawiono na felgach z włókna węglowego. Przednie obręcze ważą razem 6,7 kg, a tylne 8,4 kg. Cały samochód może się pochwalić wagą zaledwie 1320 kg na sucho. We wnętrzu znajdziemy takie luksusy, jak tapicerkę z Alcantary i skóry. Zadbano o klimatyzację oraz nowoczesny system multimedialny.
Koenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red Edition
Sercem Jesko został podwójnie doładowany 5-litrowy motor V8 o mocy 1252 KM. Użycie paliwa E85 winduje moc do szalonych 1578 KM. Czekamy na pierwsze pokazy siły tego fenomenalnego hiperauta. Przypomnijmy, że ceny startują od 2 350 000 euro.
Koenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red EditionKoenigsegg Jesko Cherry Red Edition

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID w efektownym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Koenigsegg Jesko Cherry Red Edition - szwedzkie hiperauto w czerwieni