Portal V10  »  Aktualności  »  Kia Xceed na fotografiach bez kamuflażu
Kia Xceed

Kia Xceed na fotografiach bez kamuflażu

2019-06-07 - J. Kruczek     Tagi: Kia Xceed, Kia
Kia Xceed ma oficjalnie zadebiutować 26 czerwca. Jednak już teraz możemy zobaczyć jak prezentuje się nowy model koreańskiej marki. Do sieci wyciekły fotografie ukazujące interesującego crossovera.

Auto zostało przyłapane prawdopodobnie podczas oficjalnej sesji zdjęciowej. Nadwozie nie posiadało kamuflażu dzięki czemu można się dokładnie przyjrzeć designowi. Mimo iż samochód technicznie bazuje na najnowszym Ceedzie to projektanci skomponowali zupełnie nowe nadwozie.
Kia XceedKia Xceed
Z przodu znajdziemy znacznie ostrzej zarysowane reflektory, a całe nadwozie cechuje przyjemna dla oka muskulatura. Nie zabrakło obowiązkowo wyróżniających się listw w dolnej części i na nadkolach. W tyle zagościł dyfuzor z wkomponowanymi końcówkami wydechu.

Kia Xceed prezentuje się bardzo interesująco i póki co niewiele będzie mieć konkurentów na rynku. Uterenowione hatchbacki segmentu C są rzadkością i najbliżej koreańskiej propozycji zdaje się być nowy Ford Focus Active w krótkiej wersji. Wszystkie tajemnice poznamy końcem czerwca.
Kia XceedKia Xceed
Kia Xceed

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
MotoGP 20 - zwiastun gry


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia Xceed na fotografiach bez kamuflażu