Portal V10  »  Aktualności  »  Kia Telluride - produkcyjny model nie będzie się mocno różnił od konceptu
Kia Telluride

Kia Telluride - produkcyjny model nie będzie się mocno różnił od konceptu

2018-04-24 - J. Kruczek     Tagi: Kia Telluride, Kia, SUV
Kia Telluride została zaprezentowana w 2016 roku jako imponujący koncept. Producent szybko potwierdził, że pracuje nad produkcyjna wersją sporego SUVa, ale ciągle nie otrzymaliśmy oficjalnych informacji odnośnie jego wyglądu.
 
Teraz Motor Trend dotarł do informacji jakoby Kia Telluride miała w produkcyjnej wersji czerpać naprawdę dużo z konceptu. Według magazynu nowy SUV otrzyma takie samo muskularne nadwozie oraz detale stylistyczne. Tym samym Kia Telluride będzie zdecydowanie odmienna od obecnej oferty marki.
Kia TellurideKia Telluride
Kia Telluride ma zacząć nowy trend stylistyczny w kolejnych SUVach. Największy SUV będzie swoistym eksperymentem na podobieństwo Stingera. Wnętrze ma być bowiem równie luksusowe co nadwozie. W ofercie ma zagościć drewniane wykończenie oraz skóra Nappa. Całość dopełni minimalizm i nowoczesna technologia.
Kia TellurideKia Telluride
Nie wiemy czy Kia Telluride będzie pojazdem przednionapędowym czy też wykorzysta platformę pozwalającą na tworzenie wersji 4x4. Producent rozważa jednak korzystanie na szersza skalę z napędów 4x4, więc jest szansa, że ten zagości na pokładzie nowego modelu. Niedługo powinniśmy otrzymać nowe informacje na temat modelu. Kia Telluride ma trafić na rynek w przyszłym roku.
Kia TellurideKia TellurideKia TellurideKia TellurideKia TellurideKia Telluride

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
DiRT Rally 2.0 - omówienie notatek pilota


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Kia Telluride - produkcyjny model nie będzie się mocno różnił od konceptu

Kia Telluride - produkcyjny model nie będzie się mocno różnił od konceptu
arec98 2018-04-28 19:52
Wydaje się że to jest taki większy model. Jakiś czas temu wypożyczałem już w Panek jeden z nowych modeli Kia i podobało mi się jego innowacyjne wyposażenie. Znacznie wpływało na komfort jazdy.