Portal V10  »  Aktualności  »  Kia Stonic debiutuje we Frankfurcie
Kia Stonic

Kia Stonic debiutuje we Frankfurcie

2017-09-12 - J. Kruczek     Tagi: Kia Stonic, Kia
Kia Stonic jest siostrą Hyundaia Kona, ale będzie oferować bardziej konserwatywny design. Mimo to widać w niej bardziej młodzieżowe podejście niż w pozostałych modelach marki.

Crossover właśnie zalicza debiut we Frankfurcie, a co za tym idzie dostaliśmy potwierdzenie kilku informacji. Przede wszystkim Kia Stonic będzie modelem marki o najszerszych możliwościach personalizacji. Producent przewidział 20 różnych zestawień kolorystycznych nadwozia i dachu. Dach będzie dostępny z 5 różnych fakturach.
Kia StonicKia Stonic
We wnętrzu także mamy dostać mnoga ilość możliwości personalizacji. Tutaj jednak producent nie zdradził ilości kombinacji. Póki co nie pokuszono się o przedstawienie kompletnej konfiguracji. Producent zapewnił jednak, że szykuje szeroką ofertę nowych silników benzynowych i diesla. Wszystkie mają być sparowane z manualna skrzynią biegów.
Kia StonicKia Stonic
Kia Stonic została zaprojektowana i skonfigurowana przede wszystkim z myślą o rynku europejskim. Charakterystyka zawieszenia ma odpowiadać drogom Starego Kontynentu. Klienci mogą liczyć na bogate wyposażenie. W standardzie dostaniemy system teleinformacyjny z obsługą Apple CarPlay i Android Auto. Kia Stonic zadebiutuje niedługo po odbywającym się właśnie salonie samochodowym. Ceny i szczegółowa specyfikacja zostaną zdradzone wkrótce.
Kia StonicKia Stonic

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
24h Le Mans 2018 - highlights


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Kia Stonic debiutuje we Frankfurcie