Portal V10 » Aktualności » Karl Lagerfeld stylizuje nowe Volkswageny

Karl Lagerfeld stylizuje nowe Volkswageny
2010-12-31 - A. Miklewska Tagi: Volkswagen, Reklama, Karl Lagerfeld
Dwie niemieckie ikony spotkały się, by upiększyć nowe modele samochodów. Volkswagen nawiązał współpracę z legendarnym stylistą mody Karlem Lagerfeldem, który do zwykłych hatchbacków dodał coś od siebie. Nowy pakiet stylizacyjny dotarł do takich modeli jak: Volkswagen Polo, Golf i Golf Plus.
Zobacz także: Kalendarz Pirelli na 2011 rok - radość dla oczu »
Karl Lagerfeld Reklama VW
Zmiany w tych autach obejmują nowe felgi, przyciemniane szyby, nowe lampy i specjalną plakietkę, która informuje o zmianach w aucie. W rozszerzonym pakiecie "Style Plus" będzie można dostać inne koła i szklany dach. Jak na razie pakiet stylizacyjny dostępny jest jedynie w Niemczech.
Karl Lagerfeld niedawno uraczył nas pięknymi fotografiami kalendarza Pirelli na 2011 rok. Jeżeli ktoś ominął ten artykuł to poniżej może nadrobić zaległości:Zobacz także: Kalendarz Pirelli na 2011 rok - radość dla oczu »
źródło: luxurylaunches
Dodaj komentarz
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.
Zaloguj się
1
Komentarze do:
Karl Lagerfeld stylizuje nowe Volkswageny
Karl Lagerfeld stylizuje nowe Volkswageny
Toolbox 2011-01-03 07:02
Nie od dzisiaj projektanci mody firmują limitowane wersje samochodów więc ten projekt mnie nie zaskoczył, natomiast można zauważyć że VW chce przedstawiać swoje popularne auta jako coś bardziej eleganckiego i prestiżowego, czyżby powiela drogę Audi do sukcesu? ;-)
Podobne: Karl Lagerfeld stylizuje nowe Volkswageny




Podobne galerie: Karl Lagerfeld stylizuje nowe Volkswageny



Najczęściej czytane w tym miesiącu


Tapety na pulpit Volkswagen
Galerie zdjęć
Newsletter