Portal V10  »  Aktualności  »  KTM X-Bow oficjalnie zmierza do USA
KTM X-Bow

KTM X-Bow oficjalnie zmierza do USA

2018-04-16 - J. Kruczek     Tagi: KTM, KTM X-Bow
KTM X-Bow w końcu zaliczy amerykański debiut. Sportowa maszyna austriackiej firmy motocyklowej do tej pory nie była oficjalnie dostępna w USA. To się zmieni, ale jest drobny haczyk w całej sytuacji.

KTM X-Bow będzie dostępny w sprzedaży na terenie USA, ale nie otrzyma homologacji drogowej. To oznacza, że będzie go można wykorzystywać tylko na torach. Producent przygotował dwie wersje na potrzeby amerykańskiego rynku. Pierwszą z nich jest Comp R. KTM X-Bow Comp R jest napędzany dwulitrowym doładowanym silnikiem o mocy 330 KM i momencie obrotowym 420 Nm. Jednostkę sparowano z sześciobiegową skrzynią manualną. Auto waży zaledwie 780 kg i przyspiesza do setki w czasie jedynie 3,9 s.

Bardziej wymagający klienci sięgną po model Comp R 1st Edition. Tutaj znajdziemy ten sam silnik, ale wykręcony do mocy 350 KM i momentu obrotowego 435 Nm. Jednostka została sparowana z sześciobiegową skrzynią sekwencyjną. Całość dopełnia rozbudowany pakiet aerodynamiczny. Mimo wzrostowi wagi do 810 kg przyspieszenie spadło na 3,2 s. KTM X-Bow będzie dostępny w sprzedaży na rynku amerykańskim już niedługo.
KTM X-BowKTM X-Bow
KTM X-BowKTM X-Bow

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Toyota GR Supra GT Cup - zapowiedź zawodów e-sportowych


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

KTM X-Bow oficjalnie zmierza do USA