Portal V10  »  Aktualności  »  Jaguar E-Pace - nowy podstawowy silnik i adaptacyjne zawieszenie
Jaguar E-Pace

Jaguar E-Pace - nowy podstawowy silnik i adaptacyjne zawieszenie

2018-06-11 - J. Kruczek     Tagi: Jaguar E-Pace, Jaguar, SUV
Jaguar E-Pace jest całkiem ciekawa propozycją w segmencie niewielkich SUVów klasy premium. Producent zastosował swoistą mieszankę komfortu i sportowych emocji. Teraz zdecydowano się wprowadzić nowy podstawowy model.

Jaguar E-Pace do tej pory był dostępny w najtańszej odsłonie z dwulitrowym silnikiem doładowanym o mocy 250 KM. Jednostka występowała też w wariancie 300 KM. Teraz jednak uzupełniono ofertę o tańszy motor. Dwulitrówka została zduszona do mocy poniżej 200 KM. W efekcie znacząco spadły ceny.
Jaguar E-PaceJaguar E-Pace
Na rynku brytyjskim cena wyniesie 28 500 funtów. To spora obniżka patrząc na cenę 35 190 funtów zza dotychczasową najtańszą wersję benzynową. Najtańszy diesel kosztuje zaś 30 355 funtów. A więc i tu mamy niezłą oszczędność. Nowy silnik pozwoli przyspieszyć do setki w czasie 7,7 s.
Jaguar E-PaceJaguar E-Pace
Równocześnie uzupełniono ofertę o nowe adaptacyjne zawieszenie. Korzysta ono z trzyczęściowych amortyzatorów i systemu hydraulicznego dbającego o komfort i jakość prowadzenia. Zestaw sensorów dokonuje pomiarów co 2 ms, a komputer co 10 ms wprowadza zmiany w działaniu zawieszenia. Pojawił się także tryb jazdy off-road zapożyczony od Land Rovera.
Jaguar zapowiedział także nowe inteligentne ustawienia zajmujące się poszczególnymi elementami wyposażenia. Odświeżona oferta obowiązuje już na wybranych rynkach.
Jaguar E-PaceJaguar E-Pace

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Xenon Racer - zwiastun z Dubajem i Szanghajem


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Jaguar E-Pace - nowy podstawowy silnik i adaptacyjne zawieszenie