Portal V10  »  Aktualności  »  Hyundai Kona Iron Man Edition - crossover dla fanów komiksowego bohatera
Hyundai Kona Iron Man Edition

Hyundai Kona Iron Man Edition - crossover dla fanów komiksowego bohatera

2018-07-20 - J. Kruczek     Tagi: Hyundai, Hyundai Kona, Crossover
Myśląc o samochodach Tony'ego Starka, czyli Iron Mana mamy przed oczami Audi R8, Acurę NSX czy inne superauta. Z pewnością nikt nie pomyśli o Hyundaiu Kona. Nikt poza marketingowcami tej marki.

Podczas rozpoczynającego się Comic-Con w San Diego zaprezentowano Hyundaia Kona Iron Man Edition. Crossover otrzymał szereg modyfikacji stylistycznych, które jak twierdzi producent sprawiają, że auto stałoby się godne Tony'ego Starka. Szczerze w to wątpimy, ale już fani Iron Mana mogą tu znaleźć coś dla siebie.
Hyundai Kona Iron Man EditionHyundai Kona Iron Man Edition
I tak światła crossovera maja tworzyć podobny efekt co oczy kostiumu Iron Mana. Na dachu znalazła się grafika z głową herosa, a emblematy z podobną grafiką umieszczono w różnych miejscach nadwozia, czy na 18-calowych felgach. Hyundai Kona Iron Man Edition może się pochwalić grillem wykończonym ciemnym chromem oraz dwukolorowym nadwoziem. Jednym z kolorów jest oczywiście czerwień znana z kostiumu Iron Mana.
Hyundai Kona Iron Man EditionHyundai Kona Iron Man Edition
Czerwone akcenty zagościły także we wnętrzu. Całość dopełniają specjalne fotele oraz zmodyfikowany drążek zmiany biegów. Nie mogło zabraknąć specjalnego wyświetlacza head-up oraz systemu teleinformacyjnego z motywami Iron Mana. Hyundai Kona Iron Man Edition nie jest jednorazowym wybrykiem, ale faktycznie trafi do sprzedaży. Auto będzie dostępne globalnie od grudnia na zamówienie.
Hyundai Kona Iron Man EditionHyundai Kona Iron Man Edition

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Xenon Racer - zwiastun z Dubajem i Szanghajem


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Hyundai Kona Iron Man Edition - crossover dla fanów komiksowego bohatera