Portal V10  »  Aktualności  »  Ford Mustang - odświeżony model w wersji europejskiej
Ford Mustang

Ford Mustang - odświeżony model w wersji europejskiej

2018-03-23 - J. Kruczek     Tagi: Ford Mustang, Ford, Amerykańskie
Ford Mustang w odświeżonej wersji w końcu zawitał do Europy. Producent pokazał swój sportowy model w wersji przeznaczonej na Stary Kontynent. Zaskoczenia nie ma i pojazd zgodnie z globalna polityką marki przeszedł takie zmiany jak wersja amerykańska.

Nowy Mustang nadal będzie oferowany w wersji fastback oraz kabrio. Samochód otrzymał zmodyfikowany przód oraz poprawioną aerodynamikę. Dzięki temu muscle car jest jeszcze szybszy i oszczędniejszy. Wersja z 5-litrowym silnikiem V8 może się teraz pochwalić mocą 443 KM i momentem 529 Nm.
Ford MustangFord Mustang
Sześciobiegowa skrzynia manualna została na nowo zestrojona i będzie teraz pracować szybciej oraz łagodniej. Nowością będzie 10-stopniowa przekładnia automatyczna. Połączona z silnikiem V8 przełoży się na przyspieszenie do setki w 4,3 s.

Na wyposażeniu Mustanga pojawiło się zawieszenie MagnaRide dostosowujące się do trybów jazdy. Ciekawie prezentuje się także układ wydechowy z systemem Active Valve Performance. Dzięki niemu będzie można po cichu ruszyć z miejsca nie powodując fali nienawiści wśród sąsiadów.
Ford MustangFord Mustang
Ford Mustang przywita kierowcę wnętrzem o znacznie bardziej luksusowym charakterze. Zadbają o to przyjemniejsze i lepsze niż dotychczas materiały. Zegary zostaną wyświetlone na 12-calowym ekranie, a system SYNC3 obsłużymy na 8-calowym wyświetlaczu. System oczywiście będzie kompatybilny z Apple Car Play oraz Android Auto. Pierwszy raz na pokładzie znajdzie się adaptacyjna kontrola trakcji oraz alarm zbliżeniowy.
W ofercie pozostanie wersja bazowa z 2,3-litrowym silnikiem EcoBoost. Jednostka będzie generowała 286 KM i 440 Nm momentu obrotowego. Do Europy trafi także zaprezentowany niedawno Mustang Bullitt.
Ford MustangFord MustangFord MustangFord MustangFord Mustang

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
GRID - pokaz rozgrywki


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ford Mustang - odświeżony model w wersji europejskiej