Portal V10  »  Aktualności  »  Filmowe wcielenia Bumblebee idą pod młotek. GM sprzedaje wyjątkowe Camaro
Bumblebee

Filmowe wcielenia Bumblebee idą pod młotek. GM sprzedaje wyjątkowe Camaro

2019-01-04 - J. Kruczek     Tagi: Chevrolet, Chevrolet Camaro, Aukcja
Na ekrany kin wjechał film Bumblebee, w którym poznajemy losy jednego z najpopularniejszych Transformersów. W obrazie bohater zmienił się w klasycznego Garbusa. General Motors uznało, że jest to dobry moment, aby pożegnać się z wcześniejszą reinkarnacją robota, jaką była forma Chevroleta Camaro.
BumblebeeBumblebee
To właśnie współczesne Camaro reprezentowało Bumblebee w serii pięciu wcześniejszych filmów o Transformersach. Teraz amerykański koncern postanowił sprzedać kolekcję oryginalnych Camaro użytych w filmach. Cztery samochody z pięciu kinowych produkcji trafią pod młotek podczas aukcji domu Barrett-Jackson w Scottsdale. To kolejna ciekawa propozycja jaka zostanie wystawiona w tym miesiącu na sprzedaż.
BumblebeeBumblebee
Kolekcja wystawiona na sprzedaż zawiera cztery egzemplarze filmowych Camaro. Wystąpiły one w filmach Transformers, Transformers: Revenge of the Fallen, Transformers: Dark of the Moon, Transformers: Age of Extinction and Transformers: The Last Knight. Dlaczego nie pięć sztuk? W pierwszym filmie wystąpił prototyp Camaro, który później został zmodyfikowany na potrzeby drugiej części. Tak więc jeden egzemplarz wystąpił w dwóch filmach.
Niestety nie podano szczegółów specyfikacji tych egzemplarzy. Możemy jedynie zobaczyć na zdjęciach czym różnią się od seryjnych modeli. Nie wiadomo jakie zmiany wprowadzono na potrzeby filmów w napędzie czy wyposażeniu. Cały dochód zostanie przeznaczony na fundację Operation Homefront pomagającą żołnierzom i ich rodzinom na powrót po służbie do życia w społeczeństwie. Auta zostaną wystawione jako cała kolekcja.
BumblebeeBumblebeeBumblebeeBumblebeeBumblebeeBumblebeeBumblebeeBumblebee

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Forza Horizon 4 - dodatek LEGO Speed Champions


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Filmowe wcielenia Bumblebee idą pod młotek. GM sprzedaje wyjątkowe Camaro