Portal V10  »  Aktualności  »  Fiat Tipo w wersjach Mirror i Street. Coś dla nowoczesnych i młodych klientów
Fiat Tipo

Fiat Tipo w wersjach Mirror i Street. Coś dla nowoczesnych i młodych klientów

2018-11-08 - J. Kruczek     Tagi: Fiat, Sedan, Hatchback, Fiat Tipo
Fiat Tipo cieszy się sporą popularnością, a producent stara się przyciągnąć nowych klientów. Pomóc w tym mają nowe wersje kierowane do młodszych klientów. Włoska marka zaprezentowała Tipo w wersjach Mirror i Street.

Fiat Tipo Mirror według zapowiedzi ma w sobie łączyć styl i technologię. Wyposażenie standardowe w tym wypadku obejmuje system Uconnect z 7-calowym ekranem oraz kompatybilnością z Android Auto i Apple CarPlay. To oznacza między innymi możliwość łatwego połączenia ze smartfonem.
Fiat TipoFiat Tipo
Zestaw usług Mopar Connect pozwala kontrolować samochód zdalnie. W przypadku awarii czy wypadku łatwo wezwiemy pomoc, a w razie kradzieży można zablokować drzwi. System powiadamia także o opuszczeniu wyznaczonego obszaru czy przekroczeniu prędkości przez inną osobę użytkującą auto. Na smartfonie sprawdzimy też naładowanie akumulatora, czy ciśnienie powietrza w oponach. Nawet namierzymy auto na parkingu.
Fiat TipoFiat Tipo
Fiat Tipo Mirror jest dostępny w opcjonalnym kolorze Venezia Blue. Producent wyposażył nadwozie w chromowane elementy i posadził je na 16-calowych kołach. Wersja ta występuje we wszystkich nadwoziach i z każdym napędem. Ceny startują od kwot 58 400 zł za sedana i 60 400 zł za hatchbacka.
Fiat Tipo Street ma trafić w gusta młodych kierowców ceniących sobie dobry stosunek efektownego wyglądu do ceny. Specyfikacja bazuje na wersji Pop i została wzbogacona o 16-calowe, czarne felgi, przyciemnione szyby oraz ciemne akcenty. Ceny wersji Street startują od 46 400 zł za sedana i 54 400 zł za hatchbacka.
Fiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat TipoFiat Tipo

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - zwiastun aktualizacji 1.38


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Fiat Tipo w wersjach Mirror i Street. Coś dla nowoczesnych i młodych klientów