Portal V10  »  Aktualności  »  Bugatti Chiron Sport 110 Ans Edition - rocznicowa odsłona hiperauta
Bugatti Chiron Sport 110 Ans Edition

Bugatti Chiron Sport 110 Ans Edition - rocznicowa odsłona hiperauta

2019-02-08 - J. Kruczek     Tagi: Bugatti Chiron, Bugatti, Bugatti Chiron Sport, Supersamochody
Bugatti w tym roku obchodzi swoje 110-lecie, a to oznacza, że konieczne jest wydanie wyjątkowej wersji hiperauta. I tak dziś marka zaprezentowała model Chiron Sport 110 Ans Edition.

Bugatti Chiron Sport 110 Ans Edition zgodnie z nazwą bazuje na wersji Sport. Producent ma zamiar wyprodukować 20 egzemplarzy, a każdy z nich otrzyma nadwozie w matowym, stalowo-błękitnym kolorze. Całość dopełnią elementy z odkrytego karbonu oraz w barwach francuskiej flagi.
Bugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans Edition
W nadkolach znalazły się matowo-czarne felgi z lekkich stopów. Za nimi umieszczono błękitne zaciski układu hamulcowego. Wnętrze kontynuuje kolorystykę nadwozia. Mamy więc różne odcienie błękitnej skóry, Alcantarę oraz motywy w narodowych barwach Francji. Całość dopełnią elementy wykonane z włókna węglowego.
Bugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans Edition
Bugatti Chiron Sport 110 Ans Edition oferuje w standardzie szklane panele w dachu nad głowami kierowcy i pasażera. Nie zabraknie emblematów z oznaczeniem serii. Silnik pozostanie niestety nietknięty. Jednak 1479 KM i 1600 Nm z 8-litrowej jednostki W16 powinny być satysfakcjonujące. Możliwe, że specjalny model zobaczymy na zbliżającym się salonie samochodowym w Genewie.
Bugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans EditionBugatti Chiron Sport 110 Ans Edition

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
NFS: Heat - pierwszy zwiastun


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Bugatti Chiron Sport 110 Ans Edition - rocznicowa odsłona hiperauta