Portal V10  »  Aktualności  »  BMW Serii 8 uległo tragicznemu wypadkowi w Niemczech
BMW Serii 8

BMW Serii 8 uległo tragicznemu wypadkowi w Niemczech

2018-06-12 - J. Kruczek     Tagi: Wypadki, BMW 8 Series, BMW M850i xDrive, BMW
BMW Serii 8 ma zadebiutować w najbliższy piątek przed wyścigiem w Le Mans. Niestety premiera auta nie będzie wesołą okazją dla marki o ile w ogóle się odbędzie.
 
Jeden z prototypów testowych uległ poważnemu wypadkowi. W kraksie zginęła jedna osoba. Jak donoszą niemieckie media prototyp BMW Serii 8 jechał z nadmierna prędkością i wypadł z drogi. W efekcie uderzył w kilka drzew przy drodze. Siła była tak duża, że strażacy musieli wyciąć dach, aby dostać się do poszkodowanych.
BMW Serii 8BMW Serii 8
Niestety 37-letni kierowca testowy postanowił zabrać na przejażdżkę 53-letnią matkę swojej dziewczyny. I to właśnie kobieta zmarła na miejscu w skutek odniesionych obrażeń. To wydarzenie przysłania czarnymi chmurami planowaną premierę auta. Na razie producent nie skomentował sprawy.
BMW Serii 8BMW Serii 8
Według dziennikarzy niemieckich rozbity egzemplarz był jednym z najmocniejszych prototypów. BMW M850i xDrive posiada 537 KM mocy i jak widać nie jest łatwy do okiełznania, gdy zawodzi wyobraźnia kierowcy. Na razie nie podano oficjalnie przyczyn wypadku, ale policja mówi o nadmiernej prędkości.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Xenon Racer - zwiastun z Dubajem i Szanghajem


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW Serii 8 uległo tragicznemu wypadkowi w Niemczech