Portal V10  »  Aktualności  »  BMW M5 Ring Taxi znów rozbite na Nordschleife
BMW M5 Ring Taxi

BMW M5 Ring Taxi znów rozbite na Nordschleife

2013-12-18 - A. Ruciński     Tagi: BMW, BMW M5, Wypadki samochodowe, Nurburgring, Wypadki
BMW Ring Taxi to usługa pozwalająca pokonać Nurburgring bez konieczności siadania za kółkiem. Chętni mogą zająć miejsce pasażerów w szybkim sedanie z Bawarii, a całą resztą zajmie się profesjonalny kierowca. Niestety zabawa ta nie jest do końca bezpieczna.

Świadczą o tym liczne wypadki z udziałem Ring Taxi. Wczoraj na Nurburgringu rozbito kolejny egzemplarz M5. Wczoraj, 17 grudnia kierowca nie zapanował nad pojazdem i wypadł z zakrętu Hoche Acht. Auto obróciło się i uderzyło w bandę. Na szczęście wszystkie systemy bezpieczeństwa zadziałały prawidłowo, więc ani kierowcy ani pasażerom nic się nie stało.

M5 natomiast nadaje się raczej tylko do kasacji. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy taki przypadek z udziałem Ring Taxi.



źródło: wcf

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW M5 Ring Taxi znów rozbite na Nordschleife