Portal V10  »  Aktualności  »  BMW M4 CS - do miasta i na tor
BMW M4 CS

BMW M4 CS - do miasta i na tor

2017-04-21 - F. Michalak     Tagi: BMW, BMW M4, BMW M4 CS
BMW M4 to auto sportowe, któremu nic nie brakuje. Świetnie wygląda, a przy tym osiągami bije na głowę nie jeden konkurencyjny samochód. BMW jednak proponuje coś ponad tym - limitowane M4 GTS zostało wyprzedane, więc powitajcie odmianę CS plasującą się pomiędzy nimi dwoma. 

Samochód będzie charakteryzował się nieznacznie podniesioną mocą - mowa tutaj o 460KM (standardowo 431KM). Masa auta została zredukowana o 32 kg, dzięki zamontowaniu lżejszych drzwi oraz odciążeniu maski. Praca samego zawieszenia, skrzyni biegów jak i aktywnego tylnego dyferencjału została zestrojona do jazdy na torze. Auto tym samym może pochwalić się czasem na torze Nurburgring na poziomie 7 minut 38 sekund - tyle co Porsche Carrera S. 
BMW M4 CSBMW M4 CS
Stylistycznie wiele się nie zmieniło. Dołożono pokaźny splitter z włókna węglowego, spojler na klapie bagażnika i większy dyfuzor. Nie zapomnijmy o nowych felgach oraz tylnych światłach OLED. Pytanie tylko czy warto przekładać cenę większą o 160 tys. zł w porównaniu do standardowego M4 za te mniejsze lub też większe zmiany? Musicie sami zadecydować. W Niemczech ceny M4-ki startują od 76 tys. euro, natomiast CS to koszt już 116 tys. euro. 
BMW M4 CSBMW M4 CS

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
WTCR 2018 - skrót rundy na Zandvoort


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

BMW M4 CS - do miasta i na tor