Portal V10  »  Aktualności  »  Audi e-tron Sportback - krok w przyszłość
Audi e-tron Sportback

Audi e-tron Sportback - krok w przyszłość

2017-04-21 - F. Michalak     Tagi: Audi, Audi e-Tron
Audi spokojnie zaczyna zaglądać w przyszłość i poza obecnymi modelami, które przechodzą faceliftingi czy kolejne generacje pracuje nad czymś zupełnie nowym. Jednym z takich aut jest Audi e-tron Sportback, które zaprezentowano na targach w Szanghaju. 

Zwykły e-tron ma wyjechać na drogi już w przyszłym roku, jednak na odmianę sportback poczekamy jeszcze dwa lata. Samochód charakteryzuje bardzo dynamiczna sylwetka oraz mocno opadająca linia dachu. W aucie wykorzystano światła Matrix LED, a standardowy grill został zaślepiony w celu zmniejszenia oporu aerodynamicznego. 
Audi e-tron SportbackAudi e-tron Sportback
Za napęd samochodu posłuży oczywiście jednostka w pełni elektryczna korzystająca z trzech silników elektrycznych - jednym na przedniej osi i dwóch napędzających oś tylną. Całkowita moc układu ma wynosić 420KM, a przyspieszenie do pierwszej setki nie zajmować więcej jak 4,5s. Producent deklaruje zasięg na poziomie 500 km i jeśli w rzeczywistości tak będzie to możemy czekać na naprawdę użyteczne i przy tym świetnie wyglądające auto. 
Audi e-tron SportbackAudi e-tron Sportback

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Citroen C4 Cactus - przejażdżka oczyma testera


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Audi e-tron Sportback - krok w przyszłość