Portal V10  »  Aktualności  »  Audi A9 - jednak trafi do produkcji
Audi Prologue Concept

Audi A9 - jednak trafi do produkcji

2018-01-09 - F. Michalak     Tagi: Audi, Audi A9
Audi podobnie jak inni producenci stara się poza rozwijaniem swoich stałych modeli wdrażać nowe, aby uatrakcyjnić i poszerzyć gamę modelową. Wielu producentów premium zauważa niszę w autach ultraluksusowych. Kilka lat temu niemiecki producent zapowiadał model A9 w postaci koncepcyjnego Prologue Concept, temat odszedł na jakiś czas, aby znowu powrócić. 
Audi Prologue ConceptAudi Prologue Concept
Jak zapowiada szef designu w Audi Marc Lichte, auto trafi do produkcji. Z pewnością nie stanie się to z dnia na dzień, ale dwudrzwiowego, luksusowe coupe będzie alternatywą dla osób chcących mieć Audi A8 w nieco bardziej sportowym wydaniu. Auto na rynku będzie miało konkurować z najlepszymi w tym z Mercedesem S Coupe. 
Audi Prologue ConceptAudi Prologue Concept
BMW również chce wejść w ten rynek razem z serią 8, która niedawno ujrzała światło dzienne. Auto cechuje przepiękna sylwetka oraz mocne jednostki do wyboru, czyli to czego szukają potencjalni klienci. Możliwe, że te dwa modele odbiorą kilku klientów z pola Mercedesa czy Bentleya. Zobaczymy. 

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
DiRT Rally 2.0 - nowy pamiętnik twórców


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Audi A9 - jednak trafi do produkcji

Audi A9 - jednak trafi do produkcji
tadek45 2018-01-31 15:50
Nowe modele Audi już ze dwa razy miałem okazję wypożyczać w Panek i w sumie za każdym razem byłem zadowolony z nich. Mają całkiem fajne wyposażenie co podnosi komfort jazdy w długich trasach.