Portal V10  »  Aktualności  »  Aston Martin Rapide AMR - sportowa limuzyna w wersji produkcyjnej
Aston Martin Rapide AMR

Aston Martin Rapide AMR - sportowa limuzyna w wersji produkcyjnej

2018-06-13 - J. Kruczek     Tagi: Aston Martin Rapide AMR, Aston Martin, Aston Martin Rapide
Aston Martin Rapide AMR został przedstawiony w produkcyjnym wcieleniu. Brytyjska limuzyna otrzymała szereg poprawek i sportowych elementów sprawiających, że auto jest jeszcze ostrzejsze.

Aston Martin Rapide AMR został wyceniony na niespełna 200 000 funtów. Producent planuje sprzedaż zaledwie 210 egzemplarzy, które trafią do klientów jesienią bieżącego roku.
Aston Martin Rapide AMRAston Martin Rapide AMR
Każdy z egzemplarzy będzie napędzany wolnossącym silnikiem V12. Jednostka ma się cechować mocą 580 KM i momentem obrotowym 630 Nm. Tak zestrojony silnik pozwoli przyspieszyć do setki w czasie około 4,3 s. Prędkość maksymalna wyniesie 330 km/h.

Adaptacyjne zawieszenie zostało obniżone o 10 mm. W standardzie pojawił się układ  hamulcowy z ceramicznymi tarczami. Nadwozie wzbogacono o elementy aerodynamiczne wykonane z włókna węglowego. W nadkolach znalazły się 21-calowe felgi obute w opony Michelin Super Sport. Wnętrze ma oferować wiele konfiguracji obejmujących oczywiście najbardziej luksusowe materiały. Auto może też zostać wysłane do dywizji Q, która zaoferuje bogate opcje personalizacji.
Aston Martin Rapide AMRAston Martin Rapide AMR
Aston Martin Rapide AMRAston Martin Rapide AMRAston Martin Rapide AMRAston Martin Rapide AMRAston Martin Rapide AMRAston Martin Rapide AMR

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Xenon Racer - zwiastun z Dubajem i Szanghajem


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
1

Komentarze do:

Aston Martin Rapide AMR - sportowa limuzyna w wersji produkcyjnej

Aston Martin Rapide AMR - sportowa limuzyna w wersji produkcyjnej
JUP 2018-06-13 20:07
YYYY ->sportowy<- aston ma tylko 580 KM a setkę osiąga po 4,3 sekundy!! Rodzinny sedan BMW M5 ma więcej mocy! Lepsze przyspieszenia! Więcej miejsca! I jest pewnie tańsze! Co jest a tym astonem??