Portal V10  »  Aktualności  »  Aston Martin DBS GT Zagato - dzieło sztuki na kołach
Aston Martin DBS GT Zagato

Aston Martin DBS GT Zagato - dzieło sztuki na kołach

Aston Martin nie próżnuje i szykuje kilka ciekawych modeli, których zapowiedzi dostaliśmy między innymi w Genewie. A dziś brytyjski producent zapowiedział kolejną maszynę. A jest nią DBS GT Zagato.

Aston Martin DBS GT Zagato powstanie z okazji 100-lecia włoskiego studia projektowego oraz 60-lecie współpracy firm. Na razie przedstawiono rendery ukazujące imponujący koncept. Maszyna będzie bazować na modelu DBS Superleggera i powstanie w liczbie zaledwie 19 egzemplarzy.
Aston Martin DBS GT ZagatoAston Martin DBS GT Zagato
Co więcej superauto będzie oferowane w zestawie z modelem DB4 GT Zagato Continuation. Taki pakiet to koszt 7 milionów euro. Jak widać nadwozie zostanie mocno przeprojektowane i otrzyma jeszcze bardziej dynamiczne linie podkreślające muskulaturę. Pojawią się nowo zaprojektowane światła oraz specjalne felgi. Aston Martin DBS GT Zagato zapowiada się na kolejne dzieło sztuki.
Aston Martin DBS GT ZagatoAston Martin DBS GT Zagato
Nie zdradzono szczegółów na temat napędu. Możemy jednak założyć, że Aston Martin DBS GT Zagato będzie korzystać z 5,2-litrowego silnika V12. Moc zapewne będzie wyższa niż 715 KM i 900 Nm z Superlegerry. Superauto trafi w ręce klientów w czwartym kwartale 2020 roku. Zaś DB4 GT Zagato Continuation zostanie dostarczone klientom już w czwartym kwartale tego roku.
Aston Martin DBS GT ZagatoAston Martin DBS GT ZagatoAston Martin DBS GT Zagato

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
Gran Turismo Sport - wyścig w deszczu


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Aston Martin DBS GT Zagato - dzieło sztuki na kołach