Portal V10  »  Aktualności  »  Ares Design Panther Project 1 wyjechał z cienia
Ares Design Panther Project 1

Ares Design Panther Project 1 wyjechał z cienia

2019-03-15 - J. Kruczek     Tagi: Supersamochody, Ares Design, ARES, ARES Panther
Ares Design postanowiło przypomnieć światu o marce DeTomaso. W tym celu powstał imponujący model Panther Project 1, który po licznych zapowiedziach w końcu został zaprezentowany w pełnej krasie.

Ares Design Panther Project 1 powstał na bazie Lamborghini Huracan, ale został odpowiednio potraktowany stylistycznie. Nadwozie wykonane z włókna węglowego nawiązuje swoim designem do klasyka sprzed czterech dekad. W karoserii ciężko się dopatrzyć Huracana.
Ares Design Panther Project 1Ares Design Panther Project 1
Projektanci przygotowali bardzo dynamicznie i agresywnie wyglądające auto, które przy okazji emanuje elegancją. Pod lekka karoserią drzemie napęd Lamborghini. Oznacza to 5,2-litrowy silnik V10 o mocy 650 KM. Dzięki masie 1432 kg superauto osiąga setkę w czasie 3,1 s. Prędkość maksymalną wyznaczono na 325 km/h.
Ares Design Panther Project 1Ares Design Panther Project 1
Ares Design Panther Project 1 dopiero we wnętrzu zdradza swój związek z Lamborghini. W kokpicie króluje skóra, Alcantara oraz spore ilości włókna węglowego. Całość dopełniają czerwone przeszycia.

Producent nie zdradził ile egzemplarzy wyprodukuje. Wiemy za to, że za każdy trzeba będzie zapłacić co najmniej 615 tysięcy euro. Dostawy ruszą już w maju tego roku.
Ares Design Panther Project 1Ares Design Panther Project 1Ares Design Panther Project 1Ares Design Panther Project 1Ares Design Panther Project 1

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
MXGP 2019 w pierwszym zwiastunie


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Ares Design Panther Project 1 wyjechał z cienia