Portal V10  »  Aktualności  »  Alfa Romeo zapowie wkrótce dużego SUVa i napędy hybrydowe
Alfa Romeo

Alfa Romeo zapowie wkrótce dużego SUVa i napędy hybrydowe

2018-05-15 - J. Kruczek     Tagi: Alfa Romeo, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Stelvio
Alfa Romeo ma zapowiedzieć ciekawe nowości podczas imprezy koncernu FCA zapowiedzianej na 1 czerwca. Autocar powołuje się na kontakty w koncernie i zdradza część planowanych nowości.

Zdaniem magazynu Alfa Romeo podczas imprezy zapowie nowego dużego SUVa. Mamy też poznać szczegóły nowych jednostek hybrydowych, które wkrótce trafią pod maski włoskich modeli. Spodziewamy się także oficjalnej zapowiedzi Giulii Coupe. Ten model miałby oferować nadwozie dwu- i czterodrzwiowe.
Alfa RomeoAlfa Romeo
Wracają do napędów hybrydowych mamy mieć do czynienia ze zmodyfikowaną technologią HY-KERS znaną z Ferrari LaFerrari. Alfa Romeo pracuje nad dwoma układami napędowymi. Pierwszy z nich ma bazować na silniku dwulitrowym, którego moc zostanie podkręcona silnikiem elektrycznym z 276 KM na 345 KM. Drugi napęd ma korzystać z 2,9-litrowego silnika V6 znanego z wersji Quadrifoglio. W tym wypadku moc ma osiągnąć pułap 641 KM.
Alfa RomeoAlfa Romeo
Jeżeli doniesienia się potwierdzą to już za dwa tygodnie poznamy szczegóły nowych projektów. Alfa Romeo nabrała wiatru w żagle dzięki nowym modelom, ale przyszła najwyższa pora na poszerzenie oferty.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
DiRT Rally 2.0 - omówienie notatek pilota


źródło: Autocar

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Alfa Romeo zapowie wkrótce dużego SUVa i napędy hybrydowe