Portal V10  »  Aktualności  »  Alfa Romeo Giulia Sportwagon na wizualizacji
Alfa Romeo Giulia Sportwagon

Alfa Romeo Giulia Sportwagon na wizualizacji

2015-06-26 - A. Ruciński     Tagi: Alfa Romeo, Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia przebojem wdarła się do świata motoryzacji. To jedna z najgłośniejszych premier ostatnich miesięcy. Niestety na razie poznaliśmy wyłącznie sportową odmianę QV z nadwoziem sedan. Czy Włosi mają w planach także inne warianty?

Poprzednicy Giulii, czyli model 159 i 156 dostępni byli także w odmianie Sportwagon. Niezależny stylista X-Tomi pokazał jak mogłaby wyglądać Giulia w tym wydaniu. Trzeba przyznać, że auto prezentuje się nieźle, choć nieco brakuje do czystego piękna i harmonii znanej chociażby ze 159. Pozostaje nam jedynie gdybać w temacie Giulii Sportwagon. Być może kiedyś doczeka się ona takiej wersji.

Wcześniej jednak musimy poznać cywilne odmiany modelu, dostępne ze słabszymi silnikami i przeznaczone dla przeciętnego klienta.



źródło: carscoops

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Alfa Romeo Giulia Sportwagon na wizualizacji